fbpx
k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Search

  • No products in the cart.
  • No products in the cart.

Teslimat & iade

Teslimat Konuları

www.kuf.com.tr mümkün olan en yüksek güvenlik önlemleriyle çalışmayı amaçlamaktadır. Bu sebepten siparişiniz alındıktan sonra öncelikle sistem tarafından otomatik bir e-posta gönderilerek siparişin sistemlerimize aktarıldığını bildirir. Ardından ekibimiz siparişi kontrol ederek tekrar onaylar ve size tekrar e-posta yoluyla bilgi verilir.

Sipariş teslimleri

Siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra 4 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketine teslim edilir.

Ürettiğmiz ürünler genel olarak stoğumuzda bulunmaktadır, stoğumuzda bulunmayan siparişler en geç 4 iş günü içinde işleme alınıp, kargoya verilmektedir.

Saat 13:00’dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.
Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.
Özel durumlarda gecikme yaşanabilir, bu gibi durumlardan kullanıcı haberdar edilir.

Teslimat ve Kargo Ücretleri

Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı şehire göre değişiklik gösterir. Taşıma ücret bilgileri, alışverişin gerçekleştiği ödeme ekranlarında ayrıntılı olarak görülebilir.

K.K.T.C ve Yurtdışı teslimatları

www.kuf.com.tr şimdilik yurtdışı ve K.K.T.C satışı yapmamaktadır. İlgili çalışmalar devam etmektedir.

Siparişiniz elinize ulaşmadıysa…

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, info@kuf.com.tr adresine e-posta göndermeniz yeterli.

Adres Bilgileri

Siparişinizin sağlıklı bir şekilde elinize ulaşabilmesi için, adresinizi mümkün olduğunca açık yazarak, ek bilgiler kısmına bulunduğunuz yerin tarifini de belirtiniz.

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 8 iş günü içerisinde kuf.com.tr düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

– İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

– Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek:orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

– İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

– İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da sitemizden doldurduğunuz bildirim formunuzla birlikte PTT Kargo KARGO ile gönderim yapmanızı tavsiye ederiz kargo ücreti size aittir.

İade İşlemleri

– Gelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ile 7 gün arasında değişmektedir.

– İade onaylandığında sistemimizdeki mail adresinize ürün bedeli e-dekont olarak gönderilmektedir. Bu maili aldığınızda sitemizdeki müşteri hizmetleri içinde “Dekont Onay” linkimize tıklayarak, size iki seçenek olarak gönderilen dekontunuzu, hediye çeki ya da para iadesi şıklarından birini işaretleyerek aktif hale getirebilirsiniz. Eğer para iadesi talep ederseniz, sistem dekontunuzu reddettiğiniz gün otomatik olarak iade bedelini siparişiniz kredi kartı ile yapıldı ise kredi kartınıza, havale ile oluşturuldu ise bilgilerini dolduracağınız banka hesabınıza yansıtacaktır.